Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2021-2027 РОКИ

19/11/2019

 

18 листопада 2019 року відбулось засідання робочої групи з розробки проєктів Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках, яке відкрила голова робочої групи Перший заступник голови облдержадміністрації Світлана Свищева. В засіданні робочої групи прийняв участь представник Київської обласної ради Сергій Кармазін.

Проєкт стратегічних та оперативних цілей і завдань до проєкту Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 роки презентував директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації Ярослав Вишня. Він зазначив, що членами робочої групи запропоновано  4 стратегічні цілі, 14 оперативних цілей та 59 завдань.

Вирішено опрацювати висловлені учасниками засідання зауваження, а також доопрацювати стратегічну ціль, оперативні цілі та завдання, визначені на засадах смарт-спеціалізації, та організувати засідання робочої групи для їх схвалення.

Очільник департаменту Я. Вишня наголосив на необхідності підготовки проєктних ідей до Плану заходів на 2021-2023 роки із реалізації проєкту стратегії. Обов′язковою умовою фінансування проєктів регіонального розвитку є їх відповідність пріоритетам і завданням регіональної стратегії.

Доповідачем підкреслено, що  фінансове забезпечення реалізації Стратегії здійснюватиметься за рахунок коштів держбюджету, зокрема Державного фонду регіонального розвитку, місцевих бюджетів, коштів міжнародних організацій, інших джерел, не заборонених законодавством.

Збір проєктних ідей відбуватиметься до середини грудня 2019 року.  Форму проєктної пропозиції буде розміщено на сайтах облдержадміністрації та департаменту економічного розвитку і торгівлі.

Членами робочої групи обговорено  та схвалено перелік критеріїв для відбору проєктів, а саме: відповідність завданню оперативної цілі, вплив на розвиток регіону, інноваційність, можливість включення до обласних цілових програм, джерела фінансування.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square