Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Європейський тиждень підприємництва на Київщині

27/11/2019

 

 

Сьогодні, 27 листопада 2019 року було проведено завершальний захід в рамках Європейський тиждень підприємництва на Київщині, реалізація якого стала можливим завдяки обласній цільовій Програмі розвитку малого та середнього підприємництва в Київській області на 2019-2020 роки.
Захід пройшов у форматі бізнес-lunch в с. Чубинське Бориспільського району.
Близько 50 представників бізнесу отримали інформацію та практичні знання щодо залучення грантів від експерта Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», дізнались про нові кейси просування власного бренду та поспілкувалися про нагальні проблеми з представниками ДПС у Київській області, Головного управління Держпродспоживсдужби в Київській області та Переяслав-Хмельницька МР філія Київського обласного центру зайнятості
Після жвавої дискусії бізнесу та влади, діалог було продовжено у форматі панельних дискусій та b2b зустрічей за чашечкою кави.
Нагадаємо, що заходи в рамках Європейського тижня підприємництва на Київщині вже пройшло в смт Бородянці 30 жовтня та м. Біла Церква 13 листопада.
Загалом, слід відзначити участь у цьогорічній кампанії близько 400 представників бізнесу Київської області.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square