Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Представники департаменту взяли участь у міжнародній конференції «Смарт-спеціалізація: діалог для трансформації регіону»

29/11/2019

27-28 листопада 2019 року представники департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації взяли участь у міжнародній конференції «Смарт-спеціалізація: діалог для трансформації регіону».

Метою зустрічі, організованою  Українським інститутом міжнародної політики у партнерстві з Міністерством розвитку економіки, торгівлі  та сільського господарства України, був аналіз перших результатів впровадження смарт-спеціалізації в регіонах України, поліпшення комунікації між зацікавленими сторонами на урядовому та місцевому рівні.

Нагадаємо, що смарт-спеціалізація – це підхід, розроблений в ЄС, що дозволяє ідентифікувати ті галузі економіки, які мають інноваційний потенціал та побудувати взаємовигідне партнерство для їх розвитку, дозволяючи регіону підсилити власну конкурентоспроможність.

З рекомендаціями щодо впровадження підходів смарт-спеціалізації в Україні виступили представники Спільного дослідницького центру Європейської комісії. Своїм досвідом щодо смарт-спеціалізації поділилися гості з Польщі, Литви та Молдови.

Перші результати роботи S3 у визначенні пріоритетних сфер смарт-спеціалізації представили команди Харківської, Запорізької та Рівненської областей.

Питання фінансування та впровадження наукових винаходів висвітлив у своїй доповіді представник Державної інноваційної фінансово-кредитної установи.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square