Представники департаменту взяли участь у міжнародній конференції «Смарт-спеціалізація: діалог для тр

27-28 листопада 2019 року представники департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації взяли участь у міжнародній конференції «Смарт-спеціалізація: діалог для трансформації регіону».

Метою зустрічі, організованою Українським інститутом міжнародної політики у партнерстві з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, був аналіз перших результатів впровадження смарт-спеціалізації в регіонах України, поліпшення комунікації між зацікавленими сторонами на урядовому та місцевому рівні.

Нагадаємо, що смарт-спеціалізація – це підхід, розроблений в ЄС, що дозволяє ідентифікувати ті галузі економіки, які мають інноваційний потенціал та побудувати взаємовигідне партнерство для їх розвитку, дозволяючи регіону підсилити власну конкурентоспроможність.

З рекомендаціями щодо впровадження підходів смарт-спеціалізації в Україні виступили представники Спільного дослідницького центру Європейської комісії. Своїм досвідом щодо смарт-спеціалізації поділилися гості з Польщі, Литви та Молдови.

Перші результати роботи S3 у визначенні пріоритетних сфер смарт-спеціалізації представили команди Харківської, Запорізької та Рівненської областей.

Питання фінансування та впровадження наукових винаходів висвітлив у своїй доповіді представник Державної інноваційної фінансово-кредитної установи.


Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше