Представники департаменту взяли участь у презентації концепції проекту «Комплексна модель прогнозува

18 грудня 2019 року представники департаменту економічного розвитку та торгівлі Київської облдержадмінвстоації спільно з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (Мінекономіки) у рамках заходу «Crash day», організованого за підтримки проекту EU Association Lab, презентували перед конкурсною комісією концепцію проекту «Комплексна модель прогнозування економічного і соціального розвитку регіонів» (проект «MoRe»).

Концепція була розроблена робочою групою проекту, до складу якої входять представники Мінекономіки та економічних підрозділів Київської, Львівської, Чернігівської та Луганської облдержадміністрацій. Запропонована конкурсній комісії концепція проекту передбачає створення моделі розрахунку 20 прогнозних показників розвитку відповідного регіону на 2020-2024 роки за різними сценаріями. У ході презентації концепції учасники мали змогу у робочому форматі обговорити практичне застосування вказаної моделі, зокрема для потенційних інвесторів.

За результатами обговорення запропонована концепція проекту у підсумку була підтримана конкурсною комісією і її протокольним рішенням доручено робочій групі проекту у двомісячний термін підготувати демоверсію (візуалізацію) проекту та провести його презентацію для представників міжнародних фінансових організацій та проектів міжнародної технічної допомоги з метою одержання фінансої підтримки для практичної реалізації усіх етапів проекту, включаючи створення електронної платформи.


Популярне
Останні новини
Архів