Конкурс «Золота Ділянка 2020»

Польська Агенція Інвестицій і Торгівлі (ПАІТ) ініціювала Конкурс «Золота Ділянка 2020» в рамках проєкту Польської Допомоги задля Розвитку «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва».

Метою Конкурсу є визначення найкращих інвестиційних ділянок в українських регіонах серед учасників, які за параметрами відповідають критеріям. Вимоги до ділянки:

▪ Правовий статус: врегульований. У випадку декількох власників особа, яка надсилає заявку щодо участі даної ділянки у конкурсі, повинна мати письмову згоду інших власників про їх готовність до продажу ділянки з зазначенням орієнтовної вартості ділянки.

▪ Призначення: вільна, незабудована ділянка для промислової та виробничої діяльності

▪ Площа: не менше 2 га.

Бажано:

▪ 1 власник.

▪ Актуальний план просторового розвитку з призначенням під промислові інвестиції.

▪ Комунікації: в безпосередній близькості.

▪ Локалізація: поблизу автостради, шосе, дороги загального користування державного значення.

▪ Територія: не сільськогосподарська, не лісова, яка не вимагає проведення додаткових адаптаційних робіт.

▪ Під’їзна колія на території ділянки або поблизу.

У Конкурсі візьмуть участь лише деякі області, а саме: Київська, Львівська, Чернігівська, Тернопільська, Черкаська, Житомирська, Вінницька.

Участь у Конкурсі є безкоштовною. Конкурсна комісія обирає переможців серед учасників – одну інвестиційну ділянку з кожної області. За результатами Конкурсу буде обрано 7 переможців (або менше – в залежності від кількості областей, що прийматимуть участь у Конкурсі).

Робота Конкурсної комісії включає два етапи відбору фіналістів:

Перший етап – з 16 червня 2020 року до 7 липня 2020 р. відбір кандидатів до другого етапу Конкурсу на підставі надісланих матеріалів: описів ділянок, доданих світлин, карт тощо.

Попередній відбір кандидатів з найкращими інвестиційними ділянками певного регіону, їх остаточну перевірку та затвердження виконують представники обласної влади та / або Агенції регіонального розвитку, відповідальні за збір і оцінку інвестиційних пропозицій у даному регіоні (в разі потреби надається допомога експерта ПАІТ). Для участі у другому етапі Конкурсу обираються максимум 3 інвестиційні ділянки з одного регіону.

Другий етап – до 31 липня 2020 р. – аудит – візит Конкурсної комісії до обраних за результатами першого етапу інвестиційних ділянок та визначення серед них 1 переможця із однієї області (загальна кількість переможців залежить від кількості регіонів, що приймають участь у Конкурсі).

Під час аудиту ділянок в рамках другого етапу Конкурсу додатково оцінюватимуться презентації нерухомості. Принципи та вимоги таких презентацій становлять додаток № 5 (додається).

Конкурсна комісія проводитиме аудит інвестиційних ділянок у визначених областях у 3-особовому складі: 2 представника даної області (співробітники Агенції регіонального розвитку та облдержадміністрації) та 1 експерт агенції ПАІТ.

Оголошення результатів Конкурсу відбудеться до 15 серпня 2020 року. Перелік переможців буде розісланий усім учасникам Конкурсу.

З 1 по 15 вересня 2020 року у місцевостях-переможцях, які за результатами Конкурсу матимуть найкращі інвестиційні пропозиції, буде організовано захід – симуляцію візиту інвестора за участю експерта ПАІТ.

Нагородження переможців відбудеться під час засідання Керівної Групи Проекту 16-17 вересня 2020 року.

Винагородою для переможців Конкурсу «Золота Ділянка 2020» буде:

- пам’ятна статуетка,

- сертифікат «Золота Ділянка 2020»,

- поїздка до Польщі в рамках навчального візиту, організованого агенцією ПАІТ у 2 половині жовтня 2020 року, для представників населених пунктів / ОТГ, які мають найкращі інвестиційні ділянки та стали переможцями у Конкурсі.

Якщо маєте бажання взяти участь у конкурсі пишить на invest@econkoda.gov.ua


Регламент конкурсу та усі матеріали щодо участі тут.

Популярне
Останні новини