ЦНАПи Київщини готуються до запровадження послуги «єМалятко»


єМалятко – адміністративна послуга, при створенні якої застосовано принцип об’єднання послуг за життєвою ситуацією. Загалом вона передбачає 10 послуг для батьків новонароджених, отриманих за однією заявою. Наразі послуга об’єднує 8 сервісів.

Молодим батькам доступні такі послуги у складі єМалятко:

- державна реєстрація народження;

- визначення походження дитини;

- реєстрація місця проживання;

- призначення допомоги при народженні дитини;

- призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях;

- реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

- визначення належності новонародженої дитини до громадянства України;

- внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому.

Для отримання державної підтримки на новонароджену дитину необхідними документами є лише паспорт та реєстраційний номер облікової картки платників податків матері (за наявності) та медична довідка від пологового будинку. Також для отримання допомоги при народженні варто мати реквізити банківського рахунку, на який здійснюватимуться виплати.

Отримання послуг безкоштовне. Запровадження послуги єМалятко не передбачає ліквідації традиційних форм звернення за державною допомогою.

Невдовзі комплексну послугу єМалятко можна буде отримати в 31 центрі надання адміністративних послуг Київської області. Адміністратори вже пройшли необхідне тестування та очікують підключення до порталу «Дія», триває процес підписання узгоджених рішень з Центральним міжрегіональним управління Міністерства юстиції (м. Київ). Про початок надання послуги єМалятко через ЦНАПи Київщини буде повідомлено додатково.


Популярне
Останні новини
Архів