Опитування серед осіб – потенційних учасників Меблевого кластеру Київщини


30 липня 2020 року між Київською обласною державною адміністрацією, установою «Агенція регіонального розвитку Київської області», Асоціацією «Українська асоціація меблевиків» та Національним університетом біоресурсів і природокористування України підписано Меморандум про співпрацю.

Метою Меморандуму є консолідація зусиль сторін, спрямована на формування кластеру «Меблевий кластер Київщини», задля впровадження якісно нового рівня співробітництва між промисловими підприємствами з виготовлення меблів та виробів з деревини, їх постачальниками, а також вченими наукових установ та освітніх закладів для подальшого розвитку промислового, інноваційного, експортного потенціалу Київської області та створення інноваційної екосистеми регіону.

Наразі Українською асоціацією меблевиків проводиться опитування серед осіб – потенційних учасників Меблевого кластеру Київщини щодо очікувань підприємців та науковців від кластеру.


АНКЕТА


Ознайомитись з текстом Меморандуму про співпрацю, а також з проєктом Концепції про створення Меблевого кластеру Київщини

Популярне
Останні новини
Архів